LOWE „WARSZTATY – DEKORACJE NA BOŻE NARODZENIE – zakończone!

Świąteczna atmosfera udziela się powoli wszystkim, także uczestnikom zorganizowanych przez nasze LOWE warsztatów pt. „Dekoracje na Boże Narodzenie”

Grupa pracowała tym razem pod okiem Pani Bożenki, która jest specjalistką
z dziedziny florystyki, ogrodnictwa i nie tylko.

Uczestnikom i Pani prowadzącej gorąco Dziękujemy!!!

LOWE WARSZTATY „STRACH MA WIELKIE OCZY – CZYLI JAK POKONAĆ STRES I  DOBRZE WYPAŚĆ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ – SZTUKA AUTOPREZENTACJI”

Strach ma wielkie oczy!!! Nie dla uczestniczek naszych kolejnych warsztatów, prowadzonych przez specjalistkę w tej dziedzinie – Panią Anetę Flisowską.

Na zajęciach uczestniczki poznawały techniki radzenia sobie ze stresem. Dowiedziały się jak skutecznie prezentować własną osobę i poznały zasady skutecznej komunikacji. W drugiej części nauczyły się jak sporządzać własne CV i jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Dziękujemy za udział w warsztatach!

 

 

„W Ośrodku LOWE dalej działamy! Przedstawiamy pracę na warsztatach „Zręczne ręce – robótki na szydełku”. Uczestniczki warsztatów zdobywały i pogłębiały wiedzę na temat szydełkowania. Pracowały przez dwa dni pod okiem specjalistki Pani Reni, która zna od podszewki  sztukę szydełkowania. Każda dziergała, dziergała aż wydziergała –  czapkę na zimę!!!

Polecamy każdemu! Pracujące ręce dłużej pozostają zręczne i sprawne a dzierganie odstresowuje! Celem warsztatów było między innymi pobudzenie własnej inicjatywy w poszukiwaniu i pogłębianiu osobistych zainteresowań i pasji, rozwijanie umiejętności manualnych, zwiększenie poczucia własnej wartości czy poprawa koordynacji wzrokowej i ruchowej.

W niedługim czasie kolejne propozycje z cyklu warsztatów „Zręczne ręce…”

Zapraszamy!”

„Pierwsza pomoc w dobie koronawirusa i nie tylko”
 
Za nami pierwsze szkolenie w ramach projektu LOWE „Pierwsza pomoc w dobie koronawirusa i nie tylko”
 
Czekamy na kolejne Wasze propozycje, a już niedługo rozpoczną się warsztaty „Zręczne ręce – robótki na szydełku” – ZAPRASZAMY!